Deltakere Nordlandskonferansen 2019

Deltakere Nordlandskonferansen 2019
Fornavn Etternavn Bedrift / Organisasjon Stilling
Aag Torbjørn Kunnskapsparken Helgeland Aag
Aasvik Siv Dagny Hadsel Kommune Aasvik
Aavitsland Christian Nordland fylkeskommune Aavitsland
Adolfsen Aurora Cathrin Eidem Ungdommens fylkesråd Adolfsen
Aira Vivian Nordland Fylkeskommune Aira
Amundsen Kristian Fauna KF Amundsen
Andersen Lars Norman Narvik kommune Andersen
Andersen John Arne Vevelstad kommune Andersen
Andersen Atle Lødingen kommune Andersen
Andreassen Kari Anne Bøkestad Vevelstad kommune Andreassen
Andreassen Tor Arne Røst kommune Andreassen
Arntsen Dagfinn Værøy Kommune Arntsen
Arntzen Ørjan Innleder Arntzen
Austvik Toril Fylkesmannen i Nordland Austvik
Bakkan Bent Nordland fylkesting/MDG Nordland Bakkan
Bang Grete Nordland fylkeskommune Bang
Bergersen Roger Forte Narvik Bergersen
Bjørkan Maiken Innleder Bjørkan
Bjørkmo Tove Mette Sortland Kommune Bjørkmo
Bjørkås Trond Nordland Bondelag Bjørkås
Bjørnson Moa Foredragsholder Bjørnson
Bjørnstad Hugo Aust-Lofoten videregående skole Bjørnstad
Bostad Preben Woll Bø kommune Bostad
Braseth-Ellingsen Per Elling Nye Hamarøy kommune Braseth-Ellingsen
Brodersen Jonny Nordland Fylkeskommune Brodersen
Brændmo Bjørnar Beiarn kommune Brændmo
Bråthen Karianne B Øksnes Kommune Bråthen
Bugge Marte Fylkesmannen i Nordland Bugge
Christensen Hege Værøy kommune Christensen
Dahlmo Knut Erik NAV Nordland Dahlmo
Davidsen Hanne Nesna kommune Davidsen
Dreyer Elisabeth Destination Lofoten Dreyer
Edvardsen Rune Innleder Edvardsen
Eggesvik Svein Nordland Fylkeskommune Eggesvik
Eide Linda Rana kommune Eide
Eira Elle Marja Eira
Elvenes Oda Regine Ungdommens fylkesråd Elvenes
Eriksen Erlend Vefsn kommune Eriksen
Evensen Lisa Steen Øksnes kommune Evensen
Fagerås Mona Stortinget Fagerås
Fagerås Mona SVs stortingsgruppe Fagerås
Finstad Jonny Høyre Finstad
Fische Tone-Lise Nordland fylkeskommune, Medvirkning Fische
Fjærvoll Grethe Monica Nordland Høyre Fjærvoll
Flåm Andreas Nordland fylkeskommune Flåm
Furnes Nicole Bodø Ungdomsråd Furnes
Gilberg Brynjar Nordland Fylkeskommune Gilberg
Grønningsæter Kitt Rødøy kommune.no Grønningsæter
Gustavsen Elise Øksnes kommune Gustavsen
Gustavsen Terje Nordland Fylkeskommune Gustavsen
Haaland Espen Rana kommune Haaland
Halsbakk Mona KS Nord-Norge, avd Nordland Halsbakk
Hansen Geir-Ketil Narvik kommune Hansen
Hanssen Johnny Brønnøy kommune Hanssen
Hasvoll Kirsten Springer NFK, næringsavdelingen Hasvoll
Heimdal Frank K Rødøy kommune Heimdal
Henriksen Kurt Mosjøen videregående skole Henriksen
Henriksen Odd Bodø Kommune Henriksen
Henriksen Leif Nav Øksnes Henriksen
hilmersen halvor Nesna kommune hilmersen
Hjartøy Ole Henrik NHO Nordland Hjartøy
Hockly Gillian Lofoten Matpark AS Hockly
Holand Hilde Rådet for likestilling av funksjonshemmede i Nordland Holand
Holmen Elnar Remi BRUS Holmen
Holst Eivind Vågan Kommune Holst
Häggman Carina Nordland Fylkeskommune Häggman
Høberg Sissel Merethe Sandnessjøen videregående skole Høberg
Ingebrigtsen Odd Emil Indre Salten Energi AS Ingebrigtsen
Isachsen Carl Einar Lurøy kommune Isachsen
Isaksen Robert Fylkesmannen i Nordland Isaksen
Isaksen Espen Mosjøen og omegn næringsselskap Isaksen
Iveland Monica Fylkesmannen i Nordland Iveland
Iversen Guri Adelsten Fylkesmannen i Nordland Iversen
Jensen Rolf Kåre Bodø kommune Jensen
jensen bjørn richard Distriktssenteret jensen
Jensen Arnt Frode Herøy kommune Jensen
Johansen Egil Fylkesmannen Johansen
Johansen Bianca Maria Vesterålen regionråd Johansen
Johansen John-Erik S. Dønna kommune Johansen
Johansen Greta Nordland Fylkeskommune Johansen
Jonassen Trine Nordområdesenteret Jonassen
Jørgensen Tor Henning Dønna kommune Jørgensen
Karlsen Tom Cato Fylkesmannen i Nordland Karlsen
Karlsen Tom Vidar Bodø kommune Karlsen
Klæbo Geir-Tore Rådet for likestilling av funksjonshemmede Klæbo
knutsen arve Nordland Fylkeskommune knutsen
Kolstad Ole M. Rana Utviklingsselskap AS Kolstad
Kosmo John Fylkesmannen i Nordland Kosmo
Kristensen Yngve OFE Kristensen
Kristensen Carina Opplæringskontoret Midt- Helgeland Kristensen
Kristiansen Svein Erik Narvikregionen Næringsforening Kristiansen
Kristiansen Adelheid Meløy kommune Kristiansen
Krokan Arne Innleder Krokan
Krutå Rune Vefsn kommune Krutå
Laxaa Lene ISOK AS Laxaa
Leinebø Anita Lærlingekontoret i Salten Leinebø
Lervik Randi Lofotrådet Lervik
Lippestad Geir Foredragsholder Lippestad
Ljunggren Anna NFKK/KS Bedrift Ljunggren
Lofthus Torger Lofthus AS Lofthus
Lossius Rolf Michael Evenes kommune Lossius
Lyngedal Åsunn Stortinget Lyngedal
Løvdahl Jann - Arne Vefsn kommune Løvdahl
Løvmo Hans Alstahaug kommune Løvmo
Martinussen Liv-Hege Træna kommune Martinussen
Meby Mariann Bodø Næringsforum Meby
Midtgard Mette Ravn SeFU Midtgard
Mikalsen Arne Ivar Nordland Venstre Mikalsen
Mikkelsen Geir Fauske Kommune Mikkelsen
Monrad Rune Werner Sortland Havn KF Monrad
Mortensen Kari Hege Nordland fylkeskommune Mortensen
Mossleth Siv Senterpartiet Mossleth
Mosti Andreas ISOK AS Mosti
Moxness Siw Kystinkubatoren Moxness
Murphy Cillian Innleder Murphy
Myrbakk HMC1800 Hilde NAV Nordland Myrbakk HMC1800
MYRFLOTT Geir Landsorganisasjonen i Norge MYRFLOTT
Myrvoll Magnus Vefsn kommune Myrvoll
Mølland Egil Innleder Mølland
Nermark Tonje Mo Industripark AS Nermark
Nes Øyvind Hattfjelldal Vekst AS Nes
Nicolaysen Svein Erik Fiskeriparken Egga Utvikling AS Nicolaysen
Nilsen Tommy Nordland fylkeskommune Nilsen
Nilsen Mona Narvik kommune Nilsen
Nilsen Kjell Gunnar Nordland fylkeskommune Nilsen
Nilsen Beate Bø Nordland Høyre Nilsen
Nilsen Ann-Kristin Rønning Visit Bodø Nilsen
Nordmo Finn Meløy Utvikling Nordmo
Nordmo Ståle Nordland bondelag Nordmo
Noresjø Ingelin Nordland Fylkeskommune Noresjø
Norvoll Thomas Nordland Fylkeskommune Norvoll
Nybakk Ole Petter Beiarn kommune Nybakk
Nyvold Carl Erik Kunnskapsparken Bodø Nyvold
Olsen Pål Einar Industrivisualisering AS Olsen
Olsen John Kåre Distriktssenteret Olsen
Olsen Bjørn Nord universitet Olsen
Olsen Dagfinn Stortinget Olsen
Oppegaard Andrine Solli Sømna Kommune Oppegaard
Paulsen Anders Næringslivets Hovedorganisasjon Paulsen
Pedersen Kjersti Bye Salten Regionråd Pedersen
Pedersen Petter Jørgen Gildeskål kommune Pedersen
Pedersen Per Træna kommune Pedersen
Persen Amina Bodø Ungdomsråd Persen
Pettersen Åshild Vefsn Kommune Pettersen
Pettersen Liv Toril Meløy Næringsforum Pettersen
Plener Erik Innleder Plener
Rande Audhild Sømna kommune Rande
Refsnes Aase Nordland Fylkeskommune Refsnes
Reinholdtsen Lisbeth Fiskeriparken Egga Utvikling AS Reinholdtsen
Ringdal Rune NAV Nordland / Marked og Kompetanseavdeling Ringdal
Roaldsen Ingrid Fylkesmannen i Nordland Roaldsen
Robertsen Heidi Salten Regionråd Robertsen
Sande Monika Beiarn kommune Sande
Saxi Kirsti Nasjonalt senter for kunst og kultur i opplæringen Saxi
Schjølberg Ellen Grane Næringsutvikling Schjølberg
Schjølberg Per-Oskar KS Nord-Norge Schjølberg
Sennesvik Joakim Nordland fylkeskommune Sennesvik
Sigerstad Siv Helen Alstahaug kommune Sigerstad
Sjørbotten Una Nordland fylkeskommune Sjørbotten
Skaar Siw Sørvaag RKK Lofoten Skaar
Skille Nina Nordlandfylkeskommune Skille
Skjæran Bjørnar Nordland fylkeskommune Skjæran
Skonseng Thomas Polarsirkelen vgs Skonseng
Solberg Remi Vestvågøy kommune Solberg
SOLLI JØRN EIRIK Sjøfossen Næringsutvikling AS SOLLI
Solvang Tove Nordland fylkeskommune Solvang
Sowe Daniel Hadsel kommune Sowe
Stabæk Terje Nordland Fylkeskommune Stabæk
Stavnes Cathrine NAV Nordland Stavnes
Steiro Ivana Innleder Steiro
Stellander Beate Evenes kommune Stellander
Stensvik Tommy Vågan kommune Stensvik
Stork Anne Marit Byggmesterforbundet Stork
Stormo Kjersti Bodø Havn KF Stormo
Stormo Sigurd Meløy kommune Stormo
Strokkenes Kjetil Futurum AS Strokkenes
Svendsen Kenneth Fauske Kommune Svendsen
Swensen Karl-Anton Lurøy kommune Swensen
Sørdal Hans Fredrik Flakstad kommune Sørdal
Sørensen Liv Rask Nordland fylkeskommune Sørensen
Sørensen Torfinn Fylkesmannen i Nordland Sørensen
Sørheim Nilsen Nils Kristian Nord-Norges Europakontor Sørheim Nilsen
Sørra Stig Helgeland Regionråd IKS Sørra
Thommesen Heidi Innovasjon Norge Thommesen
Tobiassen Thor-Arne Bodø kommune Tobiassen
Torgersen Knut Petter Nordland Fylkeskommune Torgersen
Trane Jensen Torbjørn Nordland Fylkeskommune Trane Jensen
Troli Merete Fylkesmannen i Nordland Troli
Trones Christine Hemnes kommune Trones
Trælvik Pål Brønnøy kommune Trælvik
Veinan Roger Bedriftskompetanse Veinan
Viksund Sisilja Evenes Kommune Viksund
Voie Søren Fredrik Vest-Lofoten Næringsforening Voie
Waage Geir Rana kommune Waage
Walsnes Mai-Helen Nordland fylkes eldreråd Walsnes
Økland Ståle Innleder Økland
Østerdal Hanne Nordland fylkeskommune Østerdal